GMINNY KLUB SPORTOWY STAWIGUDA - strona oficjalna

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Zaloguj się, aby typować.
Lp. Osoba Pkt.
1. gksstawiguda 165
2. 22kozak 156
3. maro1410 120
4. waldi.gks 102

pon.

Pogoda

Administrator strony

e-mail : gksstawiguda@wp.pl

Zasady oceniania zawodników i typowania wyników

TYPOWANIE WYNIKÓW I OCENIANIE ZAWODNIKÓW TO WSZYSTKO NA NASZEJ STRONIE

Każda osoba, która się zarejestruje na stronie klubowej www.gksstawiguda.futbolowo.pl lub na stronie www.futbolowo.pl będzie miała możliwość oceniania zawodników GKS Stawiguda występujących w rozegranym meczu .A także zabawić się w typowanie wyników danej kolejki.

"Ocenianie zawodników"

1. Ocena zawodników jest możliwa tylko wtedy, gdy kadra meczu jest uzupełniona przez administratora strony w dziale Terminarz.
2. Oceny zawodników mogą dokonać tylko i wyłącznie zalogowani Użytkownicy, tylko raz dla danego zawodnika w danym spotkaniu.

3. Skala ocen zawodnika (od 1 pkt. do 10 pkt).

3. Wejście do oceny zawodników jest możliwe poprzez moduł ostatni mecz, bądź w poprzez relację z meczu w module terminarz.

4. Administrator strony nie ma żadnej możliwości  zmian wyników , oceny oddane przez każdą zalogowaną osobę zostają zsumowane i wystawiona jest średnia ocena z wszystkich oddanych głosów.

5. Oceny są indywidualnymi ocenami osób zalogowanych.

„ Typowanie wyników”

Liga Typerów to nic innego jak obstawianie meczy piłkarskich  tak jak w zakładach bukmacherskich z tą różnicą, że u nas nic nie wygrywamy , a tylko sprawdzamy swoją znajomość piłki nożnej w porównaniu z innymi graczami.
1.  Nasza zabawa przypisana jest tylko dla Użytkowników serwisu www.gksstawiguda.futbolowo.pl.  Aby zostać Typerem musisz być zalogowany w Naszym serwisie.

2. Aby rozpocząć typowanie należy zalogować się na Naszej stronie, następnie wchodzimy w zakładkę Liga Typerów - wybieramy opcję Twoje Typy - obstawiamy.
3. Zabawa polega na obstawianiu wszystkich spotkań Naszej ligi, czyli warmińsko- mazurskiej Ligi okręgowej gr 2
4. Mecze typujemy metodą 1-X-2, gdzie 1 to zwycięstwo gospodarzy, X to remis, 2 to zwycięstwo gości. Obstawiać można do 30 minut przed rozpoczęciem danego spotkania.
5. Za dobrze obstawione spotkanie otrzymujemy 3 punkty. Zbierane punkty sumują się do momentu zakończenia Ligi. Wyniki dostępne będą w tabeli Ligi Typerów.

Serdecznie  zapraszamy do wspólnej zabawy.

GKS GRUNWALD GIERZWAŁDGKS  STAWIGUDA
GKS GRUNWALD GIERZWAŁD 0:2 GKS STAWIGUDA